23
مهر

آیا جنبش “بازپرداخت پلیس” متوقف شده است؟نیویورک (نیوز نیوز) – پس از انتشار خبر در سال 2020 در پی ترور جورج فلوید ، بسیاری از رهبران ارشد سیاسی از اعتراضات “بازپرداخت پلیس” اجتناب می کنند.

در ماه اوت ، رای گیری در مجلس سنا به رای گذاشته شد ، که با 99 رای مخالف از تصمیم بودجه برای کاهش کمک های فدرال به شهرهایی که پلیس را تأمین می کنند ، حمایت کرد.

دکتر. هوارد هندرسون ، مingسس مرکز تحقیقات عدالت و نویسنده “7 افسانه” افترا در پلیس “برای موسسه بروکینگز ، معتقد است که این تحقیق از” رویکرد بهداشت عمومی “به پلیس در ایالات متحده حمایت می کند.

هندرسون گفت: “ما باید در مورد نوع پلیس مورد نیاز گفتگو کنیم.” “پلیس باید بتواند بر جنایات خشونت آمیز تمرکز کند نه بر جرایم کوچک. آنچه ما سعی می کنیم انجام دهیم این است که توجه را به این واقعیت جلب کنیم که ما نیروی پلیس را بسیار نازک کرده ایم. ”

هندرسون در مقاله خود می نویسد که یکی از افسانه های این جنبش این است که طرفدارانش خواهان لغو پلیس هستند – چیزی که او نمی پذیرد.

او همچنین اذعان کرد که جنبش پلیس خرید خود را از دست داد و قدرت سیاسی مهمی بدست نیاورد ، اما همچنین گفت که این بخشی از یک جنبش بزرگتر تاریخی است.

هندرسون گفت: “ما سعی کردیم این نکته را بیان کنیم زیرا می دانستیم این اولین بار در تاریخ معاصر است که ما در مورد اختصاص منابع به پلیس صحبت می کنیم.”

وی افزود که اشتراک منابع باید بر روی شیوه های بهداشت عمومی و جامعه متمرکز باشد ، اگرچه باید دید چگونه این کار را انجام دهیم.

آخرین خبرها

  • افزایش قیمت سوخت خواستار احیای برخی از شهرهای تگزاس است
  • دادگاه به تگزاس اجازه می دهد تا به ممنوعیت سقط جنین ادامه دهد
  • آیا جنبش “بازپرداخت پلیس” متوقف شده است؟
  • الیزابت اسمارت: دیگران مانند گابی پتیتو “آنطور که باید و شایسته هستند”
  • بیل کلینتون در کالیفرنیا بستری بود ، سخنگوی وی گفت