5
شهریور

آیا سلتزرهای مقاوم به اندازه ظاهر سالم هستند؟


آیا سلتزرهای سخت یا بسیار سالم برای شما مضر هستند؟ ما از دو نفر در مورد دو رژیم غذایی حرفه ای پرسیدیم.

جابجایی ، شراب ، آبجو و مشروبات الکلی: مشتریان دائماً در حال استراحت با شراب های جدید و تازه هستند که روابط عمومی خوبی برای ارائه دارند.

بر اساس گزارش صنعت Grand View Research ، انتظار می رود بازار هلد سلتزر با سرعت سالانه رشد کند. 16.2 درصد تا سال 2027. به امید سرمایه گذاری در این روند ، تیتان های صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور هر دو در حال آماده سازی هستند تا پنجه سفید و واقعاً جلوه ای واقعی برای پول خود داشته باشند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این نوشیدنی ها ، مشخصات غذای بدون چربی آنهاست. اما آیا آنها همانطور که فروشندگان می گویند سالم هستند یا سلتزرهای سخت برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو خوراکی هر آنچه را که باید درباره کبد سخت جوش خورده (یا فقدان آن) بدانید ، به اشتراک می گذارند.

سلتزر سخت چیست؟

سلتزر سخت که به عنوان سلتسر الکلی و املایی نیز شناخته می شود ، حاوی آب گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل ناشی از:

  • شکر از زخم
  • مالت جو یا غلات کامل بدون گلوتن

یک منبع زنده

از هارد سلتزر اغلب به عنوان الکل سالم یاد می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrie در نیویورک می گوید: “برخی از مارک های قوی seltzer حتی افراد را با لباس های ورزشی می نوشند.”

وی خاطرنشان کرد: اکثر سلتزرها بدون گلوتن (بدون ذکر کسانی که دارای جو مالت هستند) هستند. به همین دلیل ، آنها هستند افراد مبتلا به عدم تحمل گلوتن یا آلرژی را جذب می کند.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک می گوید: “من درک می کنم که مشتریان به دنبال یک سلتزر جامد هستند ، زیرا قند و کربوهیدرات کمی دارد.”

با این حال ، این شیوه ها لزوماً این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. آنچه هنوز است الکل است.

محتوای الکل قوی Seltzer

میزان الکل توسط الکل برحسب حجم (ABV) اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها در حدود پنج درصد ABV ، 12 درصد شراب و 40 درصد شربت می چرخند.”

اما وقتی در مورد سلتزر مشکل صحبت می کند ، می گوید ABV ها از نظر تنوع متفاوت هستند و افزایش مصرف الکل آنها را مشکل می کند. برخی از آنها به چهار درصد می رسند ، در حالی که برخی از اخبار ممکن است 12 درصد یا بیشتر باشد. “

میزان نوشیدنی الکلی و میزان مصرف آن بر سلامتی شما تأثیر می گذارد.

دوستانی که یک سلتزر الکلی روی یک کباب پز اشتراک می کنند

آیا سولتر قوی قوی تر از سایر الکل ها است؟

آیا تعجب می کنید که چرا پنجه ها و سایر غذاهای کنسرو شده با الکل های دیگر ترکیب می شوند؟

به عنوان یادآوری ، در اینجا یک نشانه سریع از اندازه خدمات معمولی هر فرد آورده شده است:

  • سلتزر سخت = 12 گرم (یک عدد رایگان)
  • شراب = پنج گرم
  • آبجو = 12 گرم (یک فنجان)
  • روح = 1.5 گرم (یک شات)

هارد سلتزر در مقابل شراب

شاپیرو گفت که قندهای سفت کننده اغلب از بسیاری از شراب ها کمتر هستند. وی همچنین تأکید کرد که میزان آنها در ABV کمتر است ، “معمولاً حدود چهار تا شش درصد” ، بدون در نظر گرفتن موارد خارج در انتهای بالایی.

با این اوصاف ، اسلایتون هشداری را در مورد قندها قرار می دهد که ممکن است نوشیدندگان شراب از آن قدردانی کنند.

او می گوید: “مقدار پنجه سفید کمتر از دو گرم است و در واقع مقدار بسیار کمی دارد.” “اما آنچه اکثر مردم نمی فهمند این است که شراب خشک – به عنوان مثال ، pinot grigio – تقریباً یک اندازه است.”

هارد سلتزر در مقابل آبجو

اسلیتون در همان یادداشت درباره محتوای قند ، این حقیقت را مطرح می کند که آبجو معمولاً به هیچ وجه بدون قند است. (این در صورتی است که آبجو ترش و سایر میوه ها با شکر اضافه شده را برای طعم انتخاب نمی کنید.)

با این حال ، “آبجو دارای کربن بالاتری با 13 گرم در فنجان است.” بنابراین اگر سعی می کنید رژیم کربوهیدرات خود را بررسی کنید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی کنید) یک سلتزر جامد می تواند گزینه بهتری باشد.

هارد سلتزر در مقابل روح

اسلایتون معتقد است که مانند بسیاری از آبجوها ، اکثر مشروبات الکلی حاوی صفر گرم قند هستند – مگر اینکه آنها قند اضافه کرده باشند تا الکل آزاد شود. علاوه بر این ، هنگام نوشیدن الکل ، ممکن است به یک مخلوط کن که ممکن است حاوی قند باشد ، برسید.

و کربن چطور؟ وی خاطرنشان کرد: البته کربوهیدرات Claw White کم است و دو گرم در فنجان دارد ، اما شات های تکیلا کربن صفر دارند. “به نظر می رسد که ناگهان سلتزرهای سخت برجسته نیستند!”

آیا هیدرات سلتزر قوی وجود دارد؟

از آنجا که آب دی اکسید کربن غیر الکلی می تواند به مصرف روزانه آب کمک کند ، آیا در مورد همسایگان آن نیز چنین می تواند صادق باشد؟

متأسفانه شاپیرو با یک نه قاطع به این سال پاسخ می دهد. وی گفت: “الکل به هیچ وجه برای شما مفید نیست ، زیرا برای بدن سمی تلقی می شود.” “برای شما هم آب کافی نیست.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر نوشیدنی یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند نوشیدنی نوشیدید ، یک لیوان بزرگ قبل از خواب”.

مردم نی را در یک لیوان سلتزر سخت با دانه های اضافی برای مزایای سلامتی قرار می دهند

چگونه قوی ترین Seltzer را برای سلامتی انتخاب کنیم

متخصصان تغذیه توصیه می کنند نگاهی دقیق تر به برچسب ها بیندازند و از تبلیغات فراتر رفته و قوی ترین سولترز را پیدا کنند که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا برخی از نکات او آمده است:

  • مشتری آگاه باشید. شاپیرو خاطرنشان کرد که بسیاری از مارک ها مانند “انجام کار تمیز” با استفاده از کلمات مختلف ممکن است استفاده از ادویه های مصنوعی و سایر مواد کمتر سالم را مبهم کند. یادگیری حرکت در اطراف علامت به شما در جستجوی قوی ترین سلامتی سلتزر کمک می کند و می تواند به شما در حمل و نقل دیگر کمک کند.
  • چیز خوبی پیدا کنید. شاپیرو ادامه داد: “من می گویم” بیولوژیکی “یا” بدون قند اضافه “بهترین گزینه برای تماس با کسی است.” طعم و مزه. اسلایتون اضافه کرد که سالم ترین سولترها حاوی میوه های واقعی هستند که نباید خیلی شیرین باشند یا کربن زیادی تجمع دهند.
  • صفحه نمایش BPA را فراموش نکنید. سلسترهای سخت اغلب در کارتریج های آلومینیومی قرار دارند که اسلایتون می گوید ممکن است به BPA آلوده باشند. وی هشدار داد: “BPA یک اختلال غدد درون ریز است و الکل می تواند باعث از بین رفتن این مواد شیمیایی شود.” اگرچه حدود 10 درصد از محصولات کنسرو شده هنوز حاوی این ماده شیمیایی هستند ، اما منبع اصلی BPA باقی می مانند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی محصول خود هستید ، می توانید مارک سلتزر پخته شده را قطع کنید تا بسته بندی آن را بخواهید یا به جای آن یک نوشیدنی را به یک بطری شیشه ای تبدیل کنید.

نتیجه نهایی

بنابراین آیا پاسخی روشن برای این سال وجود دارد که آیا سلتزرهای سخت برای شما مضر هستند؟ آیا آنها می توانند رژیم غذایی سالمی داشته باشند؟

اسلیتون در پایان گفت: “من قصد ندارم با سولترهای سخت موضع سختی بگیرم.” “آنها در مقایسه با انواع دیگر الکل انتخاب مناسبی هستند ، اما با وجود بازاریابی از غذای سالم فاصله دارند. و در حالی که ما می توانیم موها را با مقایسه شراب و آبجو با یک سلتزر قوی تقسیم کنیم ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تعداد نوشیدنی های دریافت شده را پیگیری کنید. ”

این نکته برای سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی شما مفید خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن دشوار است ، وی پیشنهاد می کند مصرف الکل خود را محدود کنید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا نتایج خوبی به دست آورید.

شاپیرو می گوید: “کالری ناشی از الکل غذای مغذی را تأمین نمی کند ، بنابراین همیشه وجود دارد.”

در یادداشت پایانی ، هر دو RD گفتند که اگر اغلب الکل نمی نوشید ، نباید برای سلامتی تماس بگیرید.