22
مهر

تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند(NEXSTAR) – اداره امنیت حمل و نقل – یا همانطور که همه ما می دانیم ، TSA – گفت که در سال 2021 روند ترسناکی دیده شده است: مسافران بیشتری سعی می کنند با اسلحه سوار هواپیما شوند. بیشتر.

در واقع ، در 3 اکتبر ، تعداد اسلحه های کشف شده در ایست های بازرسی TSA به 20 سال رسیده بود – و تقریباً سه ماه دیگر تا پایان سال باقی مانده است.

مقامات TSA گزارش دادند که در سال جاری تا کنون 4495 مسافر مسلح بوده اند. این آخرین رکورد سال 2019 را می خواند – و مسافران کمتری در حال سفر هستند. TSA گفت که به ازای هر 1 میلیون مسافر مورد بررسی ، 11 نفر کسانی بودند که اسلحه در دست داشتند. در سال 2019 ، 5 نفر در هر میلیون مسافر وجود خواهد داشت.

دیوید پکوسکه ، مدیر TSA در بیانیه مطبوعاتی گفت: “تعداد اسلحه هایی که توسط نگهبانان TSA ما در پایگاه های فرودگاه قرار داده شده است نگران کننده است.”

اگر با اسلحه وارد دفاع شده اید ، می توانید تا 13،910 دلار جریمه بپردازید و می توانید به جرم محکوم شوید. نوع سلاح و حمل یا عدم حمل آن میزان جریمه ای را که ممکن است متحمل شوید تعیین می کند. (لیست کامل مجازات ها را در وب سایت TSA مشاهده کنید.)

سعی نکنید وقتی گرفتار شدید گنگ بازی کنید.

سرهنگ دوم ، “ما ابزارها و توانایی این را داریم که بفهمیم کیسه کیست.” تاد هک ، افسر پلیس در فرودگاه بین المللی جان گلن در کلمبوس ، اوهایو ، با WCMH. “ما می توانیم دریابیم که صاحب آن کیست. آنها نمی توانند در آن زمان بروند. آن شخص نمی تواند روند بازرسی را با TSA تکمیل کند و دوباره ، او به تحقیقات تحویل داده می شود و می تواند” ترک نکن “

اگر می خواهید اسلحه حمل کنید ، باید آن را در یک چمدان معتبر (بدون بارگیری و بسته بندی در جعبه مهر و موم شده) بسته بندی کنید تا در محفظه بار هواپیما جا بگیرد. اطمینان حاصل کنید که داشتن این نوع تفنگ در هر کجا که می خواهید قانونی است.