22
مهر

جان گرودن توسط تیم تمپا بی بوکنیرز اخراج شدتامپا ، فلوریدا (WFLA) – بر اساس ایمیلی که توسط نیویورک تایمز منتشر شد ، گروه جان تامپا بککانیرز نام جان گرودن را از حلقه افتخار تیم حذف می کند ، زیرا زن ستیزی و همجنس گرایانه به کمیسر راجر گودل و دیگران در NFL اشاره کرد.

این تیم در بیانیه ای گفت: “Tampa Bay Buccaneers در طول سالها تغییرات هدفمندی را در زمینه روابط نژادی ، برابری جنسیتی ، تنوع و مشارکت پیشنهاد کرده است.” ارزشهای اصلی ما به عنوان یک سازمان بنابراین ، او دیگر به عضویت حلقه افتخار Buccaneers ادامه نخواهد داد. ”

گرودن در سال 2017 در حلقه افتخار تیم قرار گرفت. حلقه افتخار به منظور تجلیل از تأثیرگذارترین مربیان و بازیکنان تاریخ تیم طراحی شده است. گرودن تیم بوکانیرز را به عنوان اولین مربی خود در سوپر بول در سال 2003 هدایت کرد.

گرودن روز دوشنبه پس از انتشار ایمیل هایی که باعث آزردگی وی شد ، از سرمربیگری Raiders استعفا داد.

“من Raiders را دوست دارم و نمی خواهم مزاحمم شوم. از همه بازیکنان ، مربیان ، کارکنان و هواداران Raider Nation تشکر می کنم. متأسفم که هرگز قصد آسیب رساندن به کسی را نداشتم. ”

NFL ایمیلی از گرودن به بروس آلن ، رئیس سابق تیم فوتبال واشنگتن ، با تحقیقات ویژه در مورد سوء رفتار محل کار در مورد حق رای دادن دریافت کرد.

وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد که گرودن با استفاده از اظهارات نژادپرستانه به دموریس اسمیت ، رهبر انجمن بازیکنان NFL اشاره کرد. ایمیل های اخیر گزارش شده توسط تایمز نشان می دهد که گرودن در میان سایر مسائل متهم به آزار و اذیت بازیگران همجنسگرا و تحمل بازیگران معترض در هنگام سرود ملی شده است.

پس از باخت روز یکشنبه مقابل شیکاگو برز گرودن به خاطر “اظهارات بی اهمیت” عذرخواهی کرد و گفت که او نژادپرست نیست.

آخرین خبرها

  • جان گرودن توسط تیم تمپا بی بوکنیرز اخراج شد
  • اولین منطقه اسکی فصل کلرادو پس از بارش برف 14 اینچی باز می شود
  • بانفیلد: برایان انتین در مصاحبه خود با پزشکی قانونی در مورد پرونده گابی پتیتو
  • پاستور ، گروهی که از اعتراض به واکسن کووید -19 دفاع می کند
  • قیمت بهشت ​​آنقدر بالا رفته است که برخی نمی توانند جزیره هاوایی را خانه خود بنامند