22
مهر

خواهر شیکاگو در حالی که از دیگران الهام می گیرد ، به عنوان بازیکن تیم دبیرستان تاریخ می نویسدچیکاگو (اخبار نیوز در حال حاضر) – فصل فوتبال در حال آغاز است و همیشه یک ورزش تحت سلطه مردان بوده است ، اما برای یک تیم دبیرستانی در شیکاگو ، اتفاق خاصی رخ می دهد – قدرت دختران.

برنامه فوتبال موسسه De La Salle تنها دو بازیکن فوتبال زن به نام های Mia و Sissi Loza دارد و آنها خواهر هستند.

میا به NewsNation گفت که او تیم فوتبال پسران را در مدرسه به همراه خواهرش مدیریت می کرد ، وقتی مربی او را دید که در زمین به توپش ضربه می زند و پیشنهاد کرد که به موقعیت پسر بچه درجه دوم ضربه بزند.

او می گوید: “من بعد از تحصیل با یک پسر بچه که فقط تمرین می کرد ، توپ را لگد می کرد و مربی بامه من را دید ، آنجا بودم:” بیایید در زمین به گل برسیم ، ببینیم چه کار می توانید انجام دهید. “” و میا. “بنابراین ما آن را امتحان کردیم ، و من آن را انجام دادم. این شگفت انگیز بود ، و ما این کار را ادامه دادیم ، و مثل این بود که اجازه دهید در تیم باشیم.”

او شک نداشت که میا به تیم پیوسته است. در همین حال ، سیسی فراخوانده شد تا در تیم نوجوانان دانشگاه دانشگاه پسرانه حضور داشته باشد.

سیسی به یاد می آورد: “سال بعد ، ما تابستان برگشتیم ، آنها برای فوتبال تمرین می کردند و او قصد داشت برای ضربه زدن به آن تمرین کند.” “من نیز آنجا بودم ، و من نیز با او تمرین کردم ، و آنها مرا دیدند و گفتند ،” شما می توانید با JV مبارزه کنید. “

در حالی که آنها در حال حاضر در دبیرستان هستند ، این دو خواهر گفتند که به فکر پیشرفت حرفه خود در ورزش های کالج هستند.

میا گفت: “احساس می کنم اگر از مزایای آن استفاده کنیم ، از آن استفاده می کنیم.” “من احساس خوبی دارم ، نه برای دنیا بلکه برای دختران ؛ به آنها نشان دهید که ما نیز می توانیم این کار را انجام دهیم.”

سیسی گفت: “من فکر می کنم ما از افراد زیادی الهام گرفتیم.” من فکر می کنم چون ما دخترانی هستیم که در یک تیم فوتبال بازی می کنیم ، مثل این است که اگر کسی ما را ببیند ، می تواند فکر کند که می تواند هر کاری که می خواهد انجام دهد. ”

آخرین خبرها

  • خواهر شیکاگو در حالی که از دیگران الهام می گیرد ، به عنوان بازیکن تیم دبیرستان تاریخ می نویسد
  • کاخ سفید از ایالت خواست تا واکسیناسیون کودکان 5 تا 11 سال را آماده کند
  • “بدترین اولین قرار”: داستان تکان دهنده زن Taco Bell خودروهای زنان را مجبور می کند تا تجربه مشابهی را درخواست کنند
  • این قهرمان 13 ساله چهار خواهر و برادر کوچکتر را از آتش سوزی در ویسکانسین نجات داد
  • COVID-19 و تعطیلات: مهلت واکسیناسیون روز شکرگزاری ، Hanukkah و کریسمس