22
مهر

“دایره های سفید پرواز” مخفی در سراسر نیوجرسی نوشته شده استپترسون ، نیوجرسی (WPIX) – یک مدل از چراغ های مرموز بر فراز نیوجرسی دوشنبه شب باعث ایجاد سروصدایی در بین اهالی محلی شد که سعی در درک اجسام ناشناخته پرنده داشتند.

لوئیس استیونز ، یکی از ساکنان محلی که برای عکاسی از تلویزیون حضور داشت ، گفت شماره ای را که او “حلقه سفید پرنده” نامیده بود از دست داده است و به گفته او ، شکل دیگری پیدا کرده است.

استیونز گفت: “شما آن را در YouTube می بینید و همیشه جایی در صحرای نوادا در جایی است.” “شوک بیشتر شبیه این است ، آیا واقعاً درست است؟ آیا این بدان معناست که ما واقعاً به چیزی که قرار است به آن توجه کنیم نگاه می کنیم؟”

استیونز گفت ، نورهای مرموز آسمان را در مرکز شهر پترسون بیش از پنج دقیقه پنهان کرد. این موارد به فرار وی از کوه Garret در نزدیکی پایان داد.

NewsNation ، یکی از شرکای WPIX ، این ویدئو را برای بررسی توسط مقام رسمی به اداره هوانوردی فدرال ارسال کرد ، که با کنترلرهای ترافیک هوایی محلی آن را نظارت کرد.

FAA می گوید “چیزی گزارش نشده است.”

در حالی که نظریه محلی در حال حاضر رایج است-به ویژه پس از گزارش دولت در تابستان ، اما اذعان کرده است که مقامات اطلاعاتی هواپیماهای بدون سرنشین نمی توانند چنین حرکات پیچیده ای را در آسمان توضیح دهند.

ویکتور چو ، متخصص هواپیماهای بدون سرنشین مستقر در نیویورک که ویدئو را تماشا کرد ، گفت: “ابتدا کمی گیج شدم.” چو م founderسس ، مدیر تولید و مدیر شرکت Sky Tech One ، شرکت عکاسی و گرافیک هواپیماهای بدون سرنشین است که در پشت تولید برنده جایزه قرار گرفته است. بر اساس دانش خود ، چو معتقد است که اجسام پرنده بخشی از زمین فروش نمایش نور پهپاد بودند که اشتباه رفت.

وی گفت: “اگر یک نمایش نور را تماشا می کنید ، همه آنها با هم هماهنگ می شوند و یک کامپیوتر جایگزین آنها می شود.” “اگر ویدئو را تماشا کنید ، خواهید دید که آنها در اکثر موارد به شکل خود ادامه می دهند ، حتی اگر کمی” گیج کننده باشد. “

این که هواپیمای بدون سرنشین بوده یا چیز دیگری هنوز مشخص نیست. اداره امنیت عمومی شهر به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

مقامات FAA از عموم مردم که چنین نوع فعالیتی را می بینند می خواهند که آن را به گزارش UFO ملی گزارش دهند. کسانی که احساس می کنند این فعالیت آنها یا دارایی آنها را به خطر می اندازد ، تشویق می شوند که با پلیس محلی تماس بگیرند.

آخرین خبرها

  • یک ژاکت بردارید: هنگامی که خز زمستانی متوقف می شود ، صورت حساب های گرم کننده پرش می کند
  • ‘ترامپ گمشده’: گروه تحت رهبری جمهوریخواهان تبلیغات تبلیغاتی خود را برای پایان نظارت بر انتخابات منتشر کردند
  • “دایره های سفید پرواز” مخفی در سراسر نیوجرسی نوشته شده است
  • سگ های ممنوعه زندگی جدیدی را پیدا می کند که در نیروی انتظامی در کانزاس پاداش می گیرد
  • “همانطور که در TikTok دیده می شود”: این برنامه به یک فروشگاه خرده فروشی تبدیل شده است