22
مهر

رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسن دولتی COVID-19 صحبت کرد(نیوز نیوز) – رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه در مورد واکنش کرونا به کشور صحبت می کند ، که انتظار می رود بحث بر سر سفارش واکسن موهای زائد و تأیید احتمال بیماری جذام را لمس کند.

دستور بدن بایدن 100 کارمند یا بیشتر را در اختیار کارکنان قرار می دهد که نیاز به واکسن کرونا یا آزمایش هفتگی ویروس دارند. این حکم واکنش استانداران و کارفرمایان را برانگیخت.

بایدن چنین شرطی را قبل از روی کار آمدن در ماه ژانویه رد کرد اما گفت که مجبور به رعایت آن شد زیرا بخش زیادی از مردم از پذیرش اقامت خودداری کردند و جان دیگران و بازتوانی را به خطر انداختند. -اقتصاد کشور.

بایدن هفته گذشته در اقدامی پیش از این دوره گفت: “هیچ راه دیگری برای مقابله با اپیدمی وجود ندارد جز اینکه اکثریت مردم آمریکا واکسینه شوند.” “با وجود اینکه برای انجام این کار عجله نکردم ، به همین دلیل مجبور شدم با الزامات پیش بروم.”

رئیس جمهور بایدن باید پنجشنبه صبح در مورد ویروس و واکنش واکسن کشور به روز رسانی کند. NewsNation نظرات خود را مستقیماً برای پخش کننده بالا ارسال می کند.

در هفته های آینده ، بیش از 100 میلیون آمریکایی علیه بایدن واکسینه خواهند شد. و دولت ایالتی از کارفرمایان می خواهد تا اقدامات داوطلبانه دیگری را انجام دهند که واکسن را بر مردم تحمیل کرده یا تحت شرایط سخت آزمایش قرار دهد.

این امر به این دلیل است که قرار است جلسه مدیریت غذا و دارو این هفته برای بحث در مورد دوزهای اضافی Moderna و Johnson & Johnson COVID-19 که باید تحویل داده شود ، ملاقات شود و در صورت وجود ، چه کسی باید آن را دریافت کند.

کاخ سفید و مشاوران ارشد مراقبت های بهداشتی برنامه حذف در ماه آگوست را برای تقویت تقریباً همه بزرگسالان اعلام کردند و دلیل آن کاهش ایمنی و افزایش انواع دلتا بود. اما بسیاری از کارشناسان آنها را رد کردند و گفتند هیچ داده ای وجود ندارد که نشان دهد آیا چنین استفاده رایگان می تواند ویروس قاتل را متوقف کند یا روند کلی را کاهش دهد.

ماه گذشته ، FDA واکسن Pfizer را برای آمریکاییهای مسن و دیگر گروههای دارای مجوز COVID-19 تایید کرد. این بخشی از تلاش بزرگتر دولت بایدن برای حفاظت از ایمنی در مرکز بدن واکسن دلتا است و به طور بالقوه به خطر می افتد.

افزودن به مشکل هنگام گفتن OK هنگام استفاده از تقویت کننده ای که مارک متفاوتی با عکس اول شخص دارد. نتایج اولیه یک نظرسنجی دولت ایالات متحده نشان می دهد که ترکیب و ارتقاء ارتقاء حداقل به همان اندازه کار می کند – و شاید حتی برای کسانی که J & J دریافت می کنند بهتر است. طبق نتایج منتشر شده در روز چهارشنبه ، این افراد هنگام دریافت تزریق Moderna یا Pfizer به عنوان انگیزه ، واکنش های ایمنی قوی تری دریافت کردند. ترکیب و مسابقه نیز این هفته در زمینه FDA مورد بحث قرار می گیرد.

اگرچه FDA و CDC در نهایت استفاده از پروموتر Pfizer را حذف کردند ، مقامات دولت بایدن ، از جمله دکتر. آنتونی فائوچی ، پیشنهاد کرد که بیشتر آمریکایی ها در نهایت بیشتر مورد تیراندازی قرار خواهند گرفت.

آخرین خبرها

  • رئیس جمهور بایدن در مورد دستور واکسن دولتی COVID-19 صحبت کرد
  • کمیسیون دادگاه عالی بایدن پیش از این لایحه اصلاحیه را صادر می کند
  • کمترین میزان بیکاری در بین بیماریهای واگیر وجود دارد
  • تأیید COVID-19: FDA با کمپین Moderna ملاقات کرد
  • نامه های سرقت شده الکساندر همیلتون به ماساچوست بازگردانده شد