17
مهر

راهنمای منابع تغذیه سالم


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan هاروارد ، 9 درصد از جمعیت آمریکا-حدود 28.8 میلیون نفر-در طول زندگی خود از سوء تغذیه رنج خواهند برد.

اگرچه این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، فقط بیماریهای قابل ثبت مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلالات خوردن شرح داده شده است.

وقتی سوءتغذیه را در یک گفتگو وارد می کنید-یک رفتار بد که ثابت شده است پیش زمینه سوء تغذیه است-اعداد افزایش می یابد.

مصاحبه توسط تنا یک روزنامه با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل پیشنهاد کرد که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال گزارش می دهند که با رژیم غذایی سازگار نیستند.

این بدان معناست که آنها “از افکار ، احساسات یا رفتارهای مربوط به غذا یا بدن آنها حمایت می کردند.”

باز هم ، این رفتارهای نامناسب اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. وقتی احتمال دارد نتیجه نهایی رخ دهد ، نباید آنها را بی اهمیت تلقی کرد.

متخصص تغذیه توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مخرب است زیرا می تواند بر تمام سیستم های بدن تأثیر بگذارد و باعث آسیب جسمی و روحی آنها شود.” Beachbody Natalie Welch، MS، RDN. روی سیستم غدد درون ریز ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد. “

زن هنگام غروب از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بر اساس گزارش هاروارد که در بالا ذکر شد ، سالانه تعداد بیشتری از افراد به دلیل اختلالات خوردن نسبت به سایر بیماری های روانی جان خود را از دست می دهند و 10200 نفر در اثر سوء تغذیه جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: تغییرات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربن و اولویت یافتن بر سایر فعالیتها است. توجه به اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت های شدید غذایی ؛ یا از فعالیتهای اجتماعی مرتبط با غذا خودداری کنید.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری همراه با عدم خوردن غذا باشد.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله کلینیک کلیولند را بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتارها را از خود نشان می دهید ، لطفاً توسط یک درمانگر حرفه ای معاینه شوید.

در Beachbody ، هدف ما کمک به مردم برای داشتن زندگی سالم تر و پربارتر است.

ما شما را تشویق می کنیم که بر یک رژیم غذایی سالم تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به فردی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در انجام این کار به شیوه ای ایمن و پایدار کمک کنیم ، به طوری که اگر متوجه شدید که شما یا کسی که دوستش دارید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، رژیم غذایی یا ورزش خود را نشان می دهد- واقعاً ، اینجا آمده است چند منبع امیدوارم بتواند کمک کننده باشد

سازمان ملی بلایای غذایی (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد سوء تغذیه هستید ، ممکن است بخواهید با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزارهای فیلترینگ و کمک رایگان یا پولی را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD ، می گوید: “این مکان خوبی برای شروع است اگر احساس نمی کنید بیماری دارید ، اما فقط احساس می کنید رابطه خوبی با غذا ندارید.” برای بررسی و تعیین وضعیت خود. “

مگوایر افزود: “همچنین ، اگر دوستان یا عزیزان دارید ، می توانید از این منبع برای چاپ چیزها برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و تغذیه

یافتن گروهی از متخصصان که می توانند به شما کمک کنند – که آنها تیم شما نامیده می شوند – مهم است.

پزشک می تواند به شما در تعیین مشاوره یا درمان کمک کند.

می توانید متخصص تغذیه ثبت شده (RD) واجد شرایط را پیدا کنید آکادمی تغذیه و تغذیه ابزار “پیدا کردن یک متخصص”

پس از وارد کردن کد پستی خود ، مطمئن شوید که روی منوی “تخصص” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

مجوزهایی مانند متخصص تغذیه مجاز (CEDS) یا متخصص تغذیه ثبت شده (CEDRD) تضمین می کند که فرد متخصص آن شخص است ، اما نیازی نیست که جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از RDS هایی که این مقاله را ندارند هنوز با این موضوع آشنا هستند.

ولچ می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و کار با هر یک از آنها م effectiveثرترین مکان برای شروع است.” . »

مگوایر افزود: “مشاهدات شخصی به ویژه مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند ،” این منبع می تواند به شما کمک کند کسی را پیدا کنید که در مورد علت یا مسئله خاصی با او صحبت کنید. “

انجمن ملی اختلالات عصبی و روانی بی اشتهایی (ANAD)

اگر به دنبال کمک برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، بزرگسالان ، بزرگسالان و غیره) هستید ، از انجمن ملی اختلالات عصبی و روانی بی اشتهایی (ANAD) این سایت انواع گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولچ توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند کمک بزرگی برای افرادی باشد که از سوء تغذیه رنج می برند.

وی افزود: “توانایی همکاری با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و غیره با دیگران که تجربه مشابهی با شما دارند ، می تواند قدرت بخش باشد.”

ضبط رکورد

برنامه ضبط رکورد یک شریک عالی در سفر بهبودی شما است.

با داشتن تخته ، برنامه های غذایی ، افکار ، استراتژی های مقابله ، نمودارها و سایر مطالب ، می توانید برای کمک به خود یا به عنوان یک ابزار ارتباطی در قرار ملاقات با تیم پزشکی خود کار کنید.

به عنوان مثال ، یک متخصص تغذیه می تواند سر شما را معاینه کند و به شما بازخورد بدهد یا روانشناس شما می تواند یادداشت های آخرین جلسه شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر پزشک یا RD را پیدا کردید ، می توانند در این مرکز با شما صحبت کنند.” “تیم پزشکی شما می تواند از آن برای هدایت مسیر بهبودی شما استفاده کند.”

انتظارات از بحران غذایی

و در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کنند ، انتظارات از بحران غذایی وب سایت فهرست کاملی از منابع اضافی اطلاعات در مورد اختلالات زوال عقل را ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر عادات غذایی شما یک چالش است که نباید به تنهایی انجام شود – و بهبود واقعی نیاز به یک تلاش گروهی دارد.

اگر شما یا کسی که دوستش دارید مشکلی دارد ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و آن را به پزشک خود معرفی کنید.