22
مهر

قاضی اجازه مرخصی خطوط هوایی یونایتد را مسدود کردفورث ورث ، تگزاس (نکسستار) – کارکنان خطوط هوایی یونایتد که به دنبال دستور واکسن این شرکت هواپیمایی را تعقیب می کنند ، زمان بیشتری برای حل این مشکل خواهند داشت.

یک قاضی فدرال در تگزاس به یونایتد دستور داده است که درصورت درخواست مرخصی پزشکی یا مذهبی از واکسن اجباری کووید -19 ، کارمندان تایید نشده را در مرخصی بدون حقوق قرار ندهد.

قاضی گفت که این دستور ضروری است زیرا ایالات متحده قول داده است که قبل از صدور حکم در این مورد ، به کارگران تأیید نشده ای که قدیمی هستند ، عمل نخواهد کرد.

CNN Business گزارش داد که خطوط هوایی یونایتد بیانیه ای در مورد این حکم صادر کرده است:

“شرایط واکسن در حال کار است و تقریباً هر کارگر آمریکایی تصمیم گرفته است که یک شات را بگیرد. برای بسیاری از کارگرانی که در یک محیط مسکونی تأیید شده اند ، ما در حال کار برای ایجاد گزینه هایی هستیم که خطر آنها را برای سلامتی و رفاه آنها کاهش می دهد. حفاظت از آنها ، از جمله رژیم های جدید آزمایش ، تکالیف موقت کار و پروتکل های پوشش. “

کر کربی ، مدیرعامل یونایتد روز چهارشنبه در یک برنامه CBS گفت 99.7 درصد از کارکنان واکسینه شده اند.

کربی گفت: “می دانید که ما می خواستیم 100 درصد باشیم ، اما از 67000 کارمند در ایالات متحده ، 232 نفر هنوز واکسینه نشده اند و اکنون مراحل توقف را طی می کنند.”

هنگامی که از دولت هوستون و گرگ ابوت فرماندار تگزاس در مورد ممنوعیت واکسن در هوستون س askedال شد ، کربی گفت که توازن یک دستور اجرایی بزرگ در برابر دستورالعمل های فدرال مانعی برای یونایتد نیست. همانطور که برای سایر شرکت ها امکان پذیر است.

کربی توضیح داد: “ما قبلاً به 99.7 درصد رسیده ایم.” “از آنجا که این یک آینه برای ما است ، ما مجبور نیستیم زیاد بر معنای آن در کوتاه مدت تمرکز کنیم زیرا همه واکسینه شده اند.”

کربی گفت که طاعون پس از شروع نامه نگاری به خانواده های همه کارگرانی که در جریان تلفات COVID-19 در بهار 2020 جان باختند ، ویژه شد. این مرگ خلبان بود. 57 سال در دلتا. موارد مختلف که او را وادار به پیشنهاد تغییر در سیاست شرکت کرد.

در 6 آگوست ، خطوط هوایی یونایتد به کارکنان خود اطلاعیه ای مبنی بر درخواست شرکت برای واکسیناسیون صادر کرد و عواقبی برای کسانی که این کار را انجام ندادند به دنبال خواهد داشت.

قبل از مهلت 27 سپتامبر ، وابسته به یونایتد نیوز ، خطوط هوایی یونایتد به VVV قدرتمند گفت که بیش از 97 of از کارکنان واکسینه شده اند ، به استثنای تعداد کمی که نجات داده اند.

فرودگاههای ایالات متحده و جنوب غربی تگزاس روز سه شنبه اعلام کردند از دستور دولت بایدن پیروی می کنند که بر اساس آن کارفرمایان دارای 100 کارمند یا بیشتر باید هر هفته برای COVID-19 واکسینه یا آزمایش شوند.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد.

آخرین خبرها

  • نامه های سرقت شده الکساندر همیلتون به ماساچوست بازگردانده شد
  • قاضی اجازه مرخصی خطوط هوایی یونایتد را مسدود کرد
  • پس از رد این معامله ، بیش از 10 هزار کارگر اتحادیه علیه جان دیر اعتراض می کنند
  • افزایش بیمه اجتماعی: پول بیشتری در راه است برای افراد مسن
  • مالیات یا درمان پزشکی! قوانین مالیات آب نبات بسیار متفاوت است