22
مهر

قضات یونایتد را از اعمال مرخصی برای کارکنان تأیید نشده منع می کنندفورث ورث ، تگزاس (AP)-یک قاضی فدرال ممنوعیت استفاده از خطوط هوایی یونایتد را برای تعطیلات بدون دستمزد کارگران برای درخواست مرخصی پزشکی یا مذهبی طبق درخواست شرکت هواپیمایی تمدید کرد. واکسن علیه COVID-19.

قاضی منطقه ای آمریکا ، مارک پیتمن در فورت ورث ، تگزاس ، روز سه شنبه دستور بازداشت برای کارمندانی که تحت این حکم از شرکت حمل و نقل شکایت می کنند ، صادر کرد.

وکلای کارکنان و شرکت هواپیمایی ماه گذشته توافق کردند که یونایتد مرخصی بدون حقوق ارسال نمی کند ، اما قاضی نوشت که قرارداد قبل از آنکه بتوانند سهولت معامله را کاهش دهند منقضی شده است. این امر “صدها کارمند” را در معرض خطر استفاده از مرخصی بدون حقوق به طور نامحدود یا مجبور به واکسیناسیون قرار می دهد که ناقض اصول یا محدودیت های پزشکی آنها است.

حکم بازداشت 26 اکتبر به پایان می رسد.

کارکنان دادگاه در حال برنامه ریزی برای تبدیل پرونده به آزار و اذیت مدرسه هستند. یونایتد گفت که حدود 2،000 نفر از 67،000 کارگر آمریکایی خواستار واکسیناسیون شده اند.

سخنگوی یونایتد چهارشنبه گفت که این شرکت با کارکنان واکسینه نشده در زمینه اقدامات ایمنی مانند آزمایش ، ماسک و قرارهای موقت شغلی کار می کند.

حق چاپ 2021 Associated Press. همه حقوق محفوظ است.

آخرین خبرها

  • تعداد اسلحه های “تکان دهنده” TSA تعداد 20 ساله را در 9 ماه حفظ می کند
  • هنوز در خانه کار می کنید؟ از هر 10 کارگر از راه دور 7 نفر احساس انزوای اجتماعی می کنند
  • قضات یونایتد را از اعمال مرخصی برای کارکنان تأیید نشده منع می کنند
  • س inال در NFL این است: آیا Gruden نمایانگر فرهنگ لیبرال تری است؟
  • افسران ایندیاناپولیس با اتهامات مبالغه آمیزی روبرو هستند