22
مهر

مگین کلی می گوید فائوچی “پدر ما نیست”نیویورک (NewsNation Now) – مگین کلی می گوید دکتر “پدر ما نیست.” آنتونی فائوچی و به اصطلاح “دروغ خوب” باعث بی اعتمادی به واکسن وی می شود.

“من فکر می کنم این شکست اعتماد در رسانه ها و سلامت عمومی است و فائوچی فقط یک چیز گفت بنابراین ما یک هفته یا یک ماه بعد می دانیم که 100٪ درست نیست ، این یک دروغ واقعی است ، می تواند یک بحث دروغ خوب باشد کلی – گفت ، فکر می کنم بسیاری از مردم مخالف هستند – به تدریج منجر به فروپاشی اعتماد می شود.

کلی ، وکیل و مجری برنامه “The Megyn Kelly Show” ، به “Dan Abrams Live” پیوست تا در مورد دستور واکسن فدرال صحبت کند ، اما با وجود اینکه خودش واکسینه کرده است ، با آن مخالف است.

“وقتی او برگشت و گفت:” من سفارش می کنم ، من به شما فشار می آورم که این واکسن خود را معرفی کنید “، که جدید است ، اما آزمایش نشده است ، اگر به تاریخچه واکسن های دیگر نگاه کنید. برای مدت طولانی در اطراف ، آنها از این موضوع احساس خجالت می کنند. آنها به او اعتماد ندارند و سپس به رسانه هایی که مسئول هستند به ما بگویند خوب است یا نه ، اعتماد نمی کنند. ”

فائوسی اختیار سفارش واکسن را ندارد ، اگرچه او از برنامه دولت بایدن برای انجام این کار حمایت کرده است. دستور اجرایی بایدن ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی یا OSHA را مجبور کرد پیش نویس مقرراتی را وضع کند که شرکت هایی با حداقل 100 کارمند را ملزم به واکسیناسیون یا آزمایش منظم همه کارکنان می کند.

کلیس با اظهارات خود در مورد فائوچی کلی را به چالش کشید و استدلال کرد که تنها چیزی که فائوچی گفت “بدیهی است درست نیست” در مارس 2020 بود ، هنگامی که او گفت ماسک زدن غیر ضروری است. فائوسی بعداً توضیح داد که آنها در تلاش بودند تا از ورود ماسک های پزشکی به کارکنان بهداشتی جلوگیری کنند.

“غیر قابل قبول است؛ این درست نیست ، “کلی گفت. “ما پدران ما نیستیم.”

کلی همچنین معتقد است که فائوچی در مورد مصونیت سریالی و تعقیب مالی منافع ، حقیقت عمل نمی کند. آن زمان بود که دانشمندان در آزمایشگاه ویروس را برای مطالعه نتایج تغییر دادند. گاهی اوقات ، این تحقیقات برای قوی تر یا خطرناک تر شدن ویروس انجام می شود ، اما وب سایت موسسه ملی بهداشت می گوید که همیشه اینطور نیست.

کلی گفت: “من فکر نمی کنم او یک فروشنده واقعی باشد.”

آبرامز به کار خود پاسخ داد و گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد ایالات متحده هزینه تحقیقات سود را پس از تعلیق این نوع تحقیقات در سال 2014 پرداخت کرده است.”

کلی معتقد است مواردی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرند.

“اگر او درست نگفت و هزینه آن تحقیق را که در واقع با انتقال این ویروس مرتبط بود ، تامین کرد ، موارد زیادی وجود دارد که او باید در نظر داشته باشد ، و ما نباید به او اعتماد کنیم و او نباید از سطح بالایی برخوردار باشد. موقعیت ، “او گفت. و کلی.

آبرامز گفت فائوچی در اظهارنظرهای خود در مورد ماسک اعتماد خود را از دست داده است ، اما اعتقاد ندارد که قصد وی بد بوده است.

در مورد گسترش واکسن فدرال ، کلی فکر نمی کرد که آنها قصد دارند این آزمایش را بخوانند.

به گفته وی ، در حالی که کنگره قدرت دارد ، برای تکمیل سریع دستور ، دولت بایدن باید استانداردهای فوری را رعایت کند که معتقد است رعایت نشده است.

OSHA باید “استانداردهای اتاق اورژانس” را برای تسریع روند کار صادر کند. برای انجام این کار ، کارمند باید در معرض خطر تعریف شود. بر اساس گزارش 2012 دفتر پاسخگویی دولت استانداردهای بهداشتی.

کلی گفت: “قبلاً دلتا وجود داشت.” کووید مدت زیادی است که وجود دارد و من باور ندارم که از این سختی بگذرد. ​​”

“The Megyn Kelly Show” ظهر ET از کانال Triumph Sirius XM پخش می شود.

“Dan Abrams Live” را امشب ساعت 8/7c تماشا کنید.

نمی دانید چگونه ما را پیدا کنید؟ در اینجا نحوه تماشای NewsNation در تلویزیون و اینترنت آمده است.

آخرین خبرها

  • ایالات متحده مرزهای خود را باز می کند – آیا مرز قبلاً باز نشده است؟
  • مگین کلی می گوید فائوچی “پدر ما نیست”
  • به گفته کارشناسان ، خرید در تعطیلات بعد از اکتبر می تواند شما را مجبور به جشن گرفتن ژانویه کند
  • تورم ، جزر و مد ، “مادر همه نژادها” و بحران NFL و NBA
  • “مامان ، این برای تو است”: لایحه ای که به دوربین ها در خانه های سالمندان اوهایو نزدیک به قانون قبلی اجازه می دهد