21
مهر

والگرینز در سرقت 5 فروشگاه دیگر سانفرانسیسکو دست داشتسان فرانسیسکو (AP) – والگرینز روز سه شنبه اعلام کرد که پنج فروشگاه دیگر را در سان فرانسیسکو ماه آینده به دلیل سرقت غیرقانونی فروش در انفجار دیگری در شهری که شهرت زیادی پیدا کرده است ، تعطیل می کند. شرم آور برای اختلاس بی موقع.

SFGATE گزارش می دهد که فروشگاه ها ماه آینده بسته خواهند شد. وی گفت که والگرینز از ابتدای سال 2019 حداقل 10 فروشگاه در این شهر تعطیل کرده است.

فیل کاروسو ، سخنگوی والگرینز گفت: “با وجود افزایش امنیت ، سرقت خرده فروشی در فروشگاه های سان فرانسیسکو در چند ماه گذشته پنج برابر میانگین زندانیان افزایش یافته است.”

بازرس سان فرانسیسکو ، احشا صفایی ، گفت که از دست دادن فروشگاه Mission Street که “ده ها سال پیش غذای اصلی سالمندان ، خانواده ها و کودکان بود” بسیار ناامید شده است.

صفایی به SFGATE گفت: “این روز غم انگیزی برای سان فرانسیسکو است.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم لنگرها بسته شوند که بسیاری از مردم به آن وابسته هستند.”

سال گذشته ، والگرینز مغازه ای را بست که به گفته این زنجیره روزانه 1000 دلار به دلیل سرقت ضرر می کرد.

سرخوردگی و ترس از سرقت ناشی از تصاویر متعدد سرقت مغازه است که در فیلم مشاهده می شود. تابستان امسال ، یک قاچاقچی که یک دستکش با کیف اسلحه ساز داشت ، از فروشگاه نیمان مارکوس بیرون آمد و سوار یک ماشین فرار شد.

در ماه ژوئن ، یک مرد نقاب دار در والگرین ضبط شد که کالاها را قبل از خروج از فروشگاه با دوچرخه در سطل زباله پر می کرد. یک سارق به دلیل سرقت دستگیر شد.

ماه گذشته ، شهردار نژاد لندن و رئیس پلیس بیل اسکات اعلام کرد که پلیس بیشتری اختصاص می دهند ، هماهنگی را بهبود می بخشند و حمل و نقل فروشندگان را آسان تر می کنند.

هدف این استراتژی مبارزه با سرقت است که به شهرت سخاوتمندانه شهر در سایه فعالیت های مجرمانه کمک کرده است.

برید در اعلام مقررات جدید گفت: “ما نگران اصلاح سیستم عدالت کیفری هستیم. ما به دنبال سوء استفاده ثانویه هستیم. ما مراقبت می کنیم تا مطمئن شویم که افراد به ناحق متهم نمی شوند.” ”

آخرین خبرها

  • والگرینز در دزدی دست داشت که باعث بسته شدن 5 فروشگاه دیگر در سان فرانسیسکو شد
  • تقلید “عجیب” رابین ویلیامز از جیمی کوستا طرفداران را تشنه فیلم بیوگرافی می کند
  • بانفیلد: کرونر تصمیم می گیرد گابی پتیتو را به دلیل تحریک اعدام کند
  • ویدئوی قدرتمند تخریب مسافران یک پرواز و سایر مسافران را نشان می دهد: “من گلویت را می برم”
  • “من فکر می کنم ما باید پیامی ارسال کنیم”: قربانیان انفجار بوستون در دادگاه عالی احکام اعدام را تکرار می کنند