15
مهر

چرا غذا اینقدر سخت است؟ : غذای مقوی


اجازه دهید رویکرد من به این موضوع را بپذیرم ، اما من تعجب می کنم که چرا به نظر می رسد هیچ برنامه غذایی برای افرادی که مشروبات الکلی یا عدم تحمل غذایی ندارند ، در راه نیست. منظور من لزوماً “Bachelor Chow” از Futurama نیست بلکه فقط یک لیست ساده خرید و تهیه غذا است.

وقتی به تهیه و تغذیه غذا روی آوردم ، انتظار یک برنامه آسان را داشتم که حاوی مواد مغذی کلان و میکروبی لازم و همچنین آماده سازی ای بود که تهیه و ذخیره آن نسبتاً آسان بود. آیا من هیچ منبع انتقادی پیدا نکردم یا نبود؟ آیا همه ما بسیار متفاوت هستیم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر ، من احساس می کنم که افراد در مورد تلاش برای کاهش وزن / افزایش وزن و قوی شدن اهداف بسیار متفاوتی دارند ، اما برای ما که فقط یک منبع سوخت کامل می خواهیم که باعث کمبود ما نشود. مواد مغذی …. قبلاً کسی کد را خوانده است؟

ویرایش:

من بسیاری از توصیه های کلی را در نظرات پیدا می کنم که معمولاً “بدون پاسخ” در مورد غذای مغذی می شنوم. مواردی مانند “خوردن تنوع” و “اجتناب از غذاهای کامل”. در اینجا به طور خاص ، من تعجب می کنم که آیا کسی برنامه غذایی کاملی را تهیه کرده است که می تواند روزانه برای تامین مواد مغذی میکروبی و کلان برای افراد عادی بدون نیازهای خاصی در ارتباط با رژیم غذایی مغذی مورد استفاده قرار گیرد.