11
شهریور

JSHealth Nourish Barko Bars اینجا هستند!


تغذیه روزانه در راس پروتکل مراقبت از خود قرار دارد. من معتقد به خوردن سه وعده غذایی بزرگ و 1 تا 2 میان وعده در روز هستم. این به حفظ سطح قند در بدن شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس کمبود غذا جلوگیری می کند و می تواند نیاز به قند زیاد را کاهش دهد.

اغلب ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و نیاز به غذای سبک تر و راحت تری داریم ، میان وعده های سالم کمتری بخوریم. به همین دلیل توصیه می کنم نوشیدنی های الکلی مصرف کنید که می توانید به آنها اعتماد کنید. اما من برای یافتن نواری که قند کمی داشت ، پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند و سیری داخلی اضافه کرد ، برایم مشکل بود … که طعم آن نیز خوشمزه بود! احساس می کردم باید همیشه تسلیم چیزی شوم ، چه شیرین کننده مصنوعی باشد ، چه قند و چه طعم دهنده.

بنابراین ، من به مدت 18 ماه به دنبال آن رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام نیازهای اصلی را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم کرد! من به معنای واقعی کلمه از ارسال آن خط پروتئین خودداری کردم مگر اینکه متوجه شده باشم این میله های کامل هستند. ما همچنین دوست داریم برخی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد علاقه خود ، مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را در آنها قرار دهیم تا طیف وسیعی از میله ها را داشته باشیم که نتایج سالم را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتایج نهایی را منتشر می کنم … 3 میله سلامت متعادل JSHealth! آنها از غذاهای کامل ساخته شده اند و شامل پروتئین ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر است. هر Nourish Bar که به طور ویژه با مواد اصلی و بدون قند یا افزودنی پنهان فرموله شده است ، دارای پروفایل درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون است.

در 3 طعم موجود است ، هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خود را دارند. PS سخت است که مورد علاقه خود را بازی کنم زیرا همه را بسیار دوست دارم ، اما اگر مجبور باشم گزینشی باشم … من نمی توانم ادویه دارچین را کنار بگذارم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین ، پروبیوتیک و فیبر برای تغذیه بدن ، طبیعی ترین منبع کلاژن دریایی را برای حمایت از پوست سالم و درخشندگی شما اضافه کنید! گندم سیاه فعال شده یک ترد خوشمزه به این کره کره ای بادام زمینی می افزاید.

غذاهای پروتئینی انرژی را تامین می کنند + – تراشه دو عددی

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین ، پروبیوتیک و فیبر که برای تغذیه و درخشندگی روز شما طراحی شده است ، پر کنید! نوک کاکائو یک ترد خوشمزه به این نوار چوک منحط می افزاید.

داروها + مصرف پروتئین – دارچین ادویه ای

از زندگی خود با این میله دوستدار روده که سرشار از پروبیوتیک ها و فیبرهای گوارشی و پروتئین گیاهی مغذی است لذت ببرید. دارچین طعم دلپذیری به آن می بخشد و سطح قند خون را افزایش می دهد.

می توانید در مورد مزایای منطقه Nourish Bar بیشتر بدانید اتو نمی توانم منتظر بمانم تا برخی از بهترین میله های جهان را تجربه کنم (ما فقط اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جس x